Про проект

Тут насправді не один, а цілих три проекти. Всі пов"язані з роботою митрополита Андрея Шептицького "Як будувати рідну хату".

Перший - це заходи звичних традиційних форматів - "в реалі".
Другий - це медійні заходи різного формату.
Третій - то читацька е-конференція, що розміщена прямо на цьому сайті.

Кожному формату присвячено окрему сторінку, там додаткова інформація. Зрозуміло, що все це не є визначеним остаточно, маємо справу з начерком. Як люди відгукнуться, то можна і треба буде щось в якомусь напрямку розвивати. А як не відгукнуться, то і залишиться так, як є.

Прочитати обговорюваний текст можна не тільки на першому посиланні, а ще й тут: http://volianarodu.org.ua/uk/Biblioteka/Mytropolyt-Andrey-Sheptytskyy-YaK-BUDUVATY-RiDNU-ChATU

А разом з текстом побачити і те, як ми в рамках цього проекту починали. Всі учасники розмови були за те, щоб ширше познайомити з текстом українців. Але до практичної роботи якось все не доходило. Аж потім...

Аж потім справа рушила. І як є якісь з цього приводу думки - прошу поглянути уважніше на рядок під заголовком: Бібліотекарі, Освітяни... Це форуми, в яких можна поговорити і про Митрополита з його політичним заповітом, і про інші дотичні питання. Перелік тих форумів можна поширити, якщо, скажімо, до нас долучаться, може, ще якісь категорії учасників, але поки що він такий як є.

Нарешті, там, де йдеться про Патріотичну книгарню, можна побачити щось на кшталт рекомендацій впровадження або організаційної концепції для тих, хто хоче взятись до того діла, але не знає, з якого боку підступити.
Немає коментарів:

Дописати коментар